Caracteristici generale
| Tip | auto gonflabil |
| Sezonalitate | iarna/vara |
| Material | poliuretan |
| Dimensiuni | 198x130 cm |
| Grosime | 5 cm |
| Dimensiuni pliate | 23x65 cm |
| Greutate | 3140 g |
| Culoare | gri |
| Husă pentru păstrare | da |
| Trusă pentru reparații | da |
Alte informații
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638707489 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea camping Pinguin Nomad 50 Double Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.