| Tip | pat pliant |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 210x80x47 cm |
| Dimensiunea pachetului | 108x22x11 cm |
| Greutatea | 8.2 kg |
| Material | poliester , poliuretan |
| Carcasă | oțel/aluminiu |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | verde/crom |
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638634266 |









