Caracteristici generale
| Tip | pat pliant |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 210x80x49 cm |
| Dimensiunea pachetului | 107х19х11 cm |
| Greutatea | 8.2 kg |
| Material | poliester |
| Carcasă | aluminiu |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638634242 |
Specificațiile și imaginile produsului Pat pliabil Pinguin Bed Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.