Caracteristici generale
| Tipul de măsurare a presiunii | mecanic |
| Zona de măsurare a presiunii | partea superioară a brațului |
| Intervalul de măsurare a presiunii arteriale | 0-300 mm col.Hg |
| Precizia măsurării presiunii arteriale | 3 mm col.Hg |
| Dimensiunea manșonului | 25-42 cm |
| Dimensiuni | 26х12х6.5 cm |
| Greutatea | 0.5 kg |
| Altele | stetoscop inclus ,
sac de depozitare |
Alte informații
| Producător | Dr.Frei |
| Cod EAN | 7640162320122 |
Specificațiile și imaginile produsului Tensiometru mecanic Dr.Frei A-30 Premium sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.