Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 4800x1200 |
| Rezolutie printare color | 4800x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 13 Ppm |
| Viteza de printare color | 7 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 2 |
| Duplex | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Putere consumata | 19 W |
| Dimensiuni | 403x315x148 mm |
| Greutate | 6.3 kg |
| Altele | hârtie foto inclusă (3 bucăți) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292197860 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon Pixma TS5340a Black + Photo Paper 3pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.