Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Format | A4 |
| Viteza de printare alb/negru | 10 Ppm |
| Viteza de printare color | 5 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200х2400 Dpi |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 4 |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Dimensiuni | 375х347х179 mm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.2 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946683898, 8715946684666 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Epson L3260 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.