| Tip | pliant , turistic |
| Material de mâner | nailon de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | oțel |
| Lungimea cuțitului | 156 mm |
| Lungimea lamei | 66 mm |
| Grosimea lamei | 2.9 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 82 g |
| Producător | Böker Plus |
| Cod EAN | 4045011268380 |









