Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | nailon |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 171 mm |
| Lungimea lamei | 75 mm |
| Grosimea lamei | 2.6 mm |
| Tip blocare cuțit | backlock |
| Greutate | 65 g |
Alte informații
| Producător | CRKT |
| Cod EAN | 4045011236075 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit CRKT Kith 01CR6433 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.