| Tip | turistic |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | verde deschis |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 127 mm |
| Lungimea lamei | 51 mm |
| Lungimea mânerului | 76 mm |
| Grosimea lamei | 2.5 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 32 g |
| Producător | CRKT |
| Cod EAN | 794023238730 |









