Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | roșu |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 216 mm |
| Lungimea lamei | 96 mm |
| Lungimea mânerului | 120 mm |
| Grosimea lamei | 2.7 mm |
| Greutate | 127 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.14 kg |
| Producător | Ganzo |
| Cod EAN | 013415000510 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ganzo G626-RD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.