Caracteristici generale
| Tip | turistic |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | gri |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 245 mm |
| Lungimea lamei | 115 mm |
| Grosimea lamei | 5 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 356 g |
Alte informații
| Producător | Ganzo |
| Cod EAN | 6972591190351 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ganzo G8012V2-GY sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.