Caracteristici generale
| Tip | turistic |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | maro |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 210 mm |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Lungimea mânerului | 110 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 144 g |
Alte informații
| Producător | Helle |
| Cod EAN | 7023890060261 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Helle Harding 99 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.