Caracteristici generale
| Tipul | extensibil |
| Materialul lamei | oțel |
| Materialul mînerului | două componente |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Lățimea lamei | 18 mm |
| Grosimea lamei | 0.8 mm |
| Lungimea totală | 179 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.11 kg |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6941640160249 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ingco HKNS11815 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.