Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | lemn |
| Material de lamă | oțel |
| Lungimea cuțitului | 163 mm |
| Lungimea lamei | 75 mm |
| Grosimea lamei | 1.4 mm |
| Tip blocare cuțit | blade-lock |
| Greutate | 26 g |
Alte informații
| Producător | MAM |
| Cod EAN | 5602381020063 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit MAM Douro Pocket Knife 2006 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.