Caracteristici generale
| Tipul | extensibil |
| Materialul lamei | oțel |
| Materialul mînerului | plastic |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Lățimea lamei | 18 mm |
| Grosimea lamei | 0.5 mm |
| Lungimea totală | 167 mm |
| Greutatea | 120 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Painter NOZ0277 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.