| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | maro |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 208 mm |
| Lungimea lamei | 98 mm |
| Lungimea mânerului | 110 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 145 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371214 |









