Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | oțel |
| Mâner de culoare | gri |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 195 mm |
| Lungimea lamei | 85 mm |
| Lungimea mânerului | 110 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | frame-lock |
| Greutate | 93 g |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870310084 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike P831S-SA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.