| Tip | pliant |
| Material de mâner | titan |
| Mâner de culoare | negru/gri |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 169 mm |
| Lungimea lamei | 74 mm |
| Lungimea mânerului | 95 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tip blocare cuțit | frame-lock |
| Greutate | 60 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870302195 |









