| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 215 mm |
| Lungimea lamei | 91 mm |
| Lungimea mânerului | 124 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 112 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371177 |









