| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | bej |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 221 mm |
| Lungimea lamei | 90 mm |
| Lungimea mânerului | 131 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 158 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870370910 |









