Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 231 mm |
| Lungimea lamei | 98 mm |
| Lungimea mânerului | 133 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 118 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870300665 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike D198-PB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.