Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 199 mm |
| Lungimea lamei | 85 mm |
| Lungimea mânerului | 114 mm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 95 g |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870370798 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike LD11-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.