| Tip | pentru vânătoare , pentru camping |
| Material de mâner | sticlă-textolit |
| Mâner de culoare | verde deschis |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell, 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 214 mm |
| Lungimea lamei | 88 mm |
| Lungimea mânerului | 118 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | button lock |
| Greutate | 74 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371399 |









