| Tip | pentru vânătoare |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 229 mm |
| Lungimea lamei | 115 mm |
| Lungimea mânerului | 114 mm |
| Grosimea lamei | 4.5 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 198 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371276 |









