Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | oțel |
| Mâner de culoare | verde |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 215 mm |
| Lungimea lamei | 92 mm |
| Lungimea mânerului | 123 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 127 g |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870370446 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike P121-G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.