| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 213 mm |
| Lungimea lamei | 90 mm |
| Lungimea mânerului | 123 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 145 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371078 |









