Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | oțel |
| Mâner de culoare | gri |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 208 mm |
| Lungimea lamei | 89 mm |
| Lungimea mânerului | 119 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tip blocare cuțit | frame-lock |
| Greutate | 140 g |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371245 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike P875-SZ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.