| Tip | pliant , turistic |
| Material de mâner | micarta |
| Mâner de culoare | maro |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell, 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 214 mm |
| Lungimea lamei | 93 mm |
| Lungimea mânerului | 121 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 82 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371467 |









