| Tip | universal |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | portocaliu |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 190 mm |
| Lungimea lamei | 85 mm |
| Lungimea mânerului | 105 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 105 g |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870370538 |









