Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | albastru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 213 mm |
| Lungimea lamei | 92 mm |
| Lungimea mânerului | 122 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 147 g |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870370460 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike P105-Q sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.