| Tip de curățare | uscat , umed , aduna de lichide |
| Consum energetic maxim | 1700 W |
| Putere aspirare | 325 W |
| Colectare praf | aquafiltru |
| Capacitate recipient | 1.9 l |
| Capacitatea colectorului pentru umiditate | 1.9 l |
| Volumul rezervorului agentului de curățare | 1.8 l |
| Nivel de zgomot | 81 dB |
| Control de putere | da |
| Lungime cablu | 8 m |
| Raza de funcționare | 11 m |
| Duze suplimentare | pentru pardosea și covor , de pulverizare a apei , multifuncțională , pentru supravețe dure , pentru curățarea parchetului , pentru spații înguste , pentru mobilă moale |
| Dimensiuni | 318х486х306 mm |
| Greutate | 8 kg |
| Culoare | negru , gri |
| Țara producătoare | Germania |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 14.1 kg |
| Producător | Thomas |









