Caracteristici generale
| Zona de scanare | față și spate |
| Dispozitiv | Cu fir |
| Numărul de senzori | 8 |
| Precizia de măsurare | 10 cm |
| Distanta de scanare | 0,3-2 m |
| Indicarea | LED-becuri |
| Culoarea unității interioare | negru |
| Diametrul senzorilor | 19 mm |
| Culoarea senzorilor | negru |
Alte informații
| Producător | Airline |
| Cod EAN | 4607085249414 |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de parcare Airline APS-8L-02 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.