Caracteristici generale
| Seria | Parma |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | santal deschis |
| Material fațadă | MDF |
| Lăţime | 148.8 cm |
| Înălţime | 64.8 cm |
| Adâncime | 54.4 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Миф |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Миф Парма 1488x648x544мм Сандал Светлый sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.