Caracteristici generale
| Tip | pe podea |
| Putere | 2250 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 4.2 bar |
| Capacitate rezervor | 500 ml |
| Rezervor de apă | 1.5 l |
| Timp de încălzire | 3 min |
| Regulator de debit al aburilor | pe corp |
| Fier de calcat cu aburi | da |
| Accesorii | duza punctuala ,
duză de mână ,
perie mică rotundă ,
duză de podea: EasyFix |
| Lungime cablu | 6 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 6 kg |
| Dimensiuni | 439x301x305 mm |
| În plus | cârpă universală pentru podea EasyFix ,
capac din microfibră pentru duza de mână ,
pudră anticalcar: 3 buc ,
tuburi prelungitoare (2 × 0,5 m) ,
conector de fier |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278991825 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Karcher SC 5 (1.512-661.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.