Caracteristici generale
| Tip | 2.1 |
| Numărul de benzi | 3 |
| Putere totală | 1100 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 30 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | aluminiu ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Rezistent la șocuri | da |
| Interfețe | RCA ,
USB ,
3.5 mm jack ,
Bluetooth |
| Dimensiuni | 1050x390x397 mm |
| Greutate | 34.7 kg |
| În plus | brățară cu răspuns gestual |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036358989, 3000000003275, 6925281954405 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă JBL PartyBox 1000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.