Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | interactiv |
| Administrare | USB |
| Numărul de prize | 4 |
| Prize conectate la rezerva de alimentare | 4 |
| Puterea maximă de ieșire | 3000 VA |
| Putere de ieșire | 1800 W |
| Timp de funcționare la sarcină maximă | 6 min. |
| Timp de funcționare la jumătate de sarcină | 15 min. |
| Durata de încărcare | 6 H,
8 H |
| Gama de tensiune de intrare | 140-290 V |
| Capacitate | 9 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz |
| Timp de transfer al bateriei | 10 ms |
| Nivel de zgomot | 53 Db |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| interference filtering | da |
| Alarmă sonoră | da |
| Рrotectie de supraincalzire | da |
| Dimensiuni | 210x145x412 mm |
| Greutate | 18.5 Kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikvision |
| Cod EAN | 2009997940052 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Hikvision DS-UPS3000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.