Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | linie-interactivă |
| Numărul de prize | 5 |
| Puterea maximă de ieșire | 3000 VA |
| Putere de ieșire | 1800 W |
| Durata de încărcare | 6 H |
| Gama de tensiune de intrare | 155-275 V |
| Capacitate | 9 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Timp de transfer al bateriei | 4 ms |
| Dimensiuni | 170x450x225 mm |
| Greutate | 30 Kg |
| Specificații suplimentare | 4х12 V |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 36.8 kg |
| Producător | PowerCom |
| Cod EAN | 2143996000017 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Powercom KIN-3000AP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.