Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-max |
| Moduri de lucru | 2 |
| Putere | 1300 W |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 420 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 3150 min‾¹ |
| Energia de impact | 9 J |
| Diametrul găurii în beton | 42 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 100 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 7.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423242546 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Bosch GBH 6-42 (B0611278020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.