Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 550 W |
| Turația în gol | 2300 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5800 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 1.7 J |
| Diametrul găurii în beton | 20 mm |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 3.8 kg |
| Altele | 6 burghie incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001943677 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Bosch PBH 2100 RE (B06033A9303) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.