Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 850 W |
| Turația în gol | 1100 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4300 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 3 J |
| Diametrul găurii în lemn | 32 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 68 mm |
| Moment de strângere maxim | 18 Nm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Revers | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 3.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Metabo KHE 2660 (600663500) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.