Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 400 W |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1200 min‾¹ |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Raider RD-CDD08 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.