Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 2200 W |
| Turația în gol | 950 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4700 min‾¹ |
| Energia de impact | 6 J |
| Diametrul găurii în lemn | 42 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 5.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.36 kg |
| Producător | ProCraft |
| Cod EAN | 6972622485678 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor ProCraft BH-2200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.