Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 1250 W |
| Turația în gol | 1300 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4000 min‾¹ |
| Energia de impact | 3.2 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Greutate | 3.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ProCraft |
| Cod EAN | 6972622483254 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor ProCraft BH1250 DFR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.