Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația în gol | 860 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4250 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 6 J |
| Diametrul găurii în beton | 42 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 68 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Altele | 3 burghie si 2 dalti |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor ProCraft BH2250 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.