Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 4 |
| Puterea absorbită | 900 W |
| Turația în gol | 1150 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5100 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 3.3 J |
| Diametrul găurii în beton | 30 mm |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Revers | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 3.4 kg |
| Altele | 3 burghie si 2 dalti |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Ronix 2731 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.