Caracteristici generale
| Numărul de rotații | 160 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Cuplu | 68 Nm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Marimea capului | 1/2" |
| Greutatea | 1.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ronix |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat pneumatică Ronix RA-1501 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.