| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Rotații 1 viteza | 1500 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 8 mm |
| Set | 2-х acumulatori , case , încărcător |
| Suitcase | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423224863 |









