Caracteristici generale
| Alimentare | Baterie |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Tenseune bateriei | 18 v |
| Baterii incluse | nu sunt incluse |
| Viteza maxima | 20000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 2.5 mm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Regulator de viteză | da |
| Уровень шума | 85 dB |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001409807, 4059952608365 |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Bosch GEX 185-LI (B06013A5020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.