Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-max |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 1600 W |
| Turația în gol | 630 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 3800 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 10 J |
| Alimentare | priza |
| Lungime cablu de alimentare | 4 m |
| Revers | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Reglarea rotației | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 7.3 kg |
| Altele | daltă ,
daltă plată |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10.83 kg |
| Producător | Scheppach |
| Cod EAN | 4046664260929 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Scheppach RBH1600M (58079029944) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.