Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 1300 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4700 min‾¹ |
| Energia de impact | 2 J |
| Diametrul găurii în beton | 60 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 4.5 kg |
| Altele | fără baterie și încărcător |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Villager VLN 0220 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.